Star Wars Battlefront İncelemesi

  • 27 Kasım 2015
  • Uğurcan Özaltın
  • 1454
  • 0

Dünyanın en büyük hayran kitlesine sahip olan "Star Wars" seri filmlerini hepimiz izlemişizdir. Bu film serisini büyük kitlelere hitap ettiğini gören oyun yapımcıları Star Wars serisinin video oyunu haline getirmeye başladılar. 2000'li yılların başından itibaren birçok oyunu çıkan ama beklediği başarıyı tam anlamıyla yakalamayan Star Wars'ın yeni oyunu yakın zamanda piyasaya sürüldü.

DICE yapımcısının geliştirdiği bir oyun olan Star Wars Battelefront serisi üzerinden devam eden oyunun 3. versiyonu piyasaya sürüldü.Oyunun Beta aşamasını bile oyuncuların heyecanla beklediği düşünülürse oyunun piyasaya girişinde nasıl bir etki oldu siz düşünün. Oyunun "Story" modundan ziyade online olan Co-op kısmı oyuncuların daha ilgisini çekmiş durumda.

Story modunda tahmin edebileceğiniz üzere aydınlık ve karanlık tarafın savaşından ibaret. Bizi daha çok ilgilendiren Co-op modundan bahsedelim.En çok oynanan mod Supremacy olduğu için ondan bahsetmek gerekirse,haritanın içinde bulunan hero katlarını toplayarak herolara dönüşebiliyorsunuz.Dönüşebileceğiniz 6 Hero bulunuyor ama o kartları bulmak samanlıkta iğne aramak gibi bir olay.

Supermacy'i de bir kenara koyduktan sonra biraz da oyunun içerisinde bulunan oyun mod’larına yakından bakalım. Öncelikle oyunda 10 adet çevrimiçi mod bulunduğunu belirtelim bunlar sırasıyla ile şöyle:
Cargo
Supremacy
Blast:
Walker Assault
Drop Zone
Heroes vs. Villains
Hero Hunt
Fighter Squadron

Bu bölümlerin hepsinin kendi içinde görevleri ve özellikleri bulunuyor.Oyunun en başarılı tarafı grafikleri olurken , oyunun içerik açısından kısıtlı olması oyun severleri biraz üzmüş olsada oyun her haliyle muhteşem diyebiliriz.

Yorumlar

Henüz Yorum Eklenmemiştir.

Yorum Yaz

FORUM BAŞLIKLAR

    Forum Şuan Müsait Değil !