Samsung`un Yeni Çıkacak Modeline PDF Özelliği

  • 08.07.2015 10:59
  • İbrahim Yıldız
  • 1281
  • 0

Samsung ailesine 2 akıllı cihaz daha ekleniyor. Biri Mart ayında diğeri ise Ağustos sonuna doğru bu aileye katılacak.

Her zamanki gibi Mart ayında Samsung, Galaxy S serisine eklenecek yeni arkadaşı tanıtıyor ve Ağustos ayında da Galaxy Note serisine eklenecekleri.

Samsung, Galaxy S6 ve S6 Edge modellerini geride bıraktıktan sonra, yeni amiral gemi kategorisinde olan Note 5 ve Note 5 Edge modelleri 2015 yılında gelecek.

Bu aileye eklenecek olan Galaxy Note 5’in yeniliklerinden bahsedeceğiz. Samsung 5.7 inç ekrana sahip olan modellerinde daha da ileri giderek 5.9 inç ekran boyutuna yükseltebilir. Tabi bununla da kalmayıp kasa boyutunu daha da küçültebilir. Bunu her çıkarttığı modelinde görüyoruz. Bu yeni modellerinde neden daha büyük ekran ve daha ince bir kasa kullanmasın?

Kendi üretimi Exynos 7420 işlemciyi Note 5 modelinde kullanacak. Ayrıca diğer modellerindeki 3 GB ram yerine 4 GB ram kullanacak. Kamera konusunda da yeniliğe gidecek olan Samsung bakalım rakiplerini geride bırakmayı başarabilecek mi?

30 Haziran’da ABD’deki bir yazılım patent ofisine başvurdu ve cihazına yeni bir özellik satın aldı. Bu yeni özellik PDF’de el yazısı yazabilme olanağı sağlıyor. Samsung bu konuda sürekli rakiplerine göre ilerdedir. Çekmiş olduğunuz bir fotoğrafın üzerine yazı yazmaktan tutunda daha birçok işlemi yapabilmenize olanak sağlamakta. Şimdi bu yeni özellik sayesinde rakiplerine bir adım daha fark atmış olacak.

Almış olduğu bu yeni özelliği Note 3 ve Note 4 modeline de getirmesi bekleniyor. Bakalım Samsung bu konuda sürekli olarak lider kalabilecek mi?

Yorumlar

Henüz Yorum Eklenmemiştir.

Yorum Yaz

FORUM BAŞLIKLAR

    Forum Şuan Müsait Değil !