Samsung’un VR İçin Hazırladığı İlginç Reklamı

  • 24 Kasım 2015
  • Bedirhan Çol
  • 753
  • 0

Samsung Gear VR için 30 saniyelik bir reklam yayınladı. Reklam gerçek dünyayı sanal gerçekliğin içinde kaybediyor.

Ayrıca bu VR Sadece Galaxy telefonara özel. Sadece Samsung telefonunuzu VR’ın arka kısmına takıyorsunuz ve kapağını kapatıyorsunuz. İşte size VR deneyimi.

Aslında Google’ın başlattığı cardboard şekline çok benziyor ancak bu biraz daha üzerine emek harcanmış veya biraz daha estetik hali diyebiliriz. 99 dolarlık bu ürünle oyunlar oynayabilir, film izleyebilirsiniz ya da Uluslararası Uzay İstasyonunda gezebilirsiniz. Türkiye’de de satılan Samsung Gear VR’ın fiyatı ise 600 TLcivarında. Ürün şimiden Best Buy’da ve Amazonda stoklarını tüketti.

Samsung Gear VR Özellikleri!

Sanal gerçeklik cihazları günümüzde popülerliğini artırmaya devam ediyor.Google CardBoard gibi 10 dolar fiyata sahip çok ucuz alternatiflerin yanı sıra Samsung Gear VR gibi gelişmiş cihazlarda bulunuyor. Ön kapağı çıkardıktan sonra içine telefonu yerleştirmeniz gereken Samsung Gear VR, desteklediği telefonlarda bulunan 2K ekranı ikiye bölüyor ve iki adet 720p çözünürlüğünde görüntü ortaya çıkarıyor.

Samsung Gear VR üzerinde ses seviyesini ayarlamak için butonlar, yakınlaştırma tekerleği, gözlüğün buğulanmasını önleyici fanın yanı sıraışık sensörü ve jiroskop bulunuyor. Ayrıca cihaz üzerinde bulunanmicroUSB portu ile akıllı telefonunuzu aynı anda şarj edebiliyorsunuz.

Yorumlar

Henüz Yorum Eklenmemiştir.

Yorum Yaz

FORUM BAŞLIKLAR

    Forum Şuan Müsait Değil !