Samsung Galaxy Tab A Plus S Pen Desteği ile Geliyor

  • 25.07.2015 15:50
  • İbrahim Yıldız
  • 1740
  • 0

Akıllı cihazlar kategorisinde ilerlemek isteyen Samsung, S Pen desteği sunan yeni Galaxy Tab A Plus modelini piyasaya sessiz sedasız sundu.

9.7 inç ekran boyutuna ve 1024 x 768p ekran çözünürlüğüne sahip olan cihaz, ayrıca LCD ekrana da sahip. Tüm bunların yanı sıra cihaz kalbinde 1.2 GHz hızındaki 4 çekirdekli Ziilabs ZMS-08 barındırıyor. 2 GB Ram ve 16 GB depolama alanı sunan bu akıllı cihaz 128 GB’da kadar microSD kart destekliyor.

MicroSD kart desteğinin olması oldukça iyi. Genelde oyunların kapladığı alan arttı. Bundan dolayı akıllı cihazlarda da depolama yerinin biraz fazla olması gerekiyor. Oyun sever biriyseniz ve müziklerinizi indirip dinliyorsanız microSD kart desteğine ihtiyacınız olacak. Fazla oyun oynamıyorsanız arada oynuyorsanız ve müzik çok fazla dinliyorsanız o kadar ihtiyacınız olmaz.

5 Megapiksel çözünürlükte bir arka kamera bulunduran cihaz 720p çözünürlükte video çekmenize olanak sağlıyor. Ayrıca cihazda 2 Megapiksel de ön kamera bulunmakta.

Cihazda 6000 mAh gücünde batarya bulunması da ayrıca bir güzellik. Galaxy Tab A Plus modeli 7.5 mm bir kalınlıkta ve siyah, beyaz olmak üzere 2 farklı renk desteği sunuyor. Piyasaya 372 dolar ile çıkacak olan cihaz, piyasadaki tabletlere göre daha iyi performans sunmuyor. Kısa sürede birçok akıllı cihaz çıkartan Samsung bakalım bu modelinde başarı yakalayabilecek mi?

Yorumlar

Henüz Yorum Eklenmemiştir.

Yorum Yaz

FORUM BAŞLIKLAR

    Forum Şuan Müsait Değil !