Samsung Galaxy S6 Edge Plus Hakkında Detaylar !!!

  • 27.07.2015 13:35
  • İbrahim Yıldız
  • 1420
  • 0

Samsung her ay yeni bir Galaxy modeli çıkartıyor. Buna ilişkin olarak Galaxy S6 Edge Plus ve Galaxy Note 5 modelleri Ağustos ayına doğru çıkacak. Bu iki akıllı telefon hakkında sürekli olarak dur durak bilmeyen sızıntılar devam ediyor.

Şu an ise Galaxy S6 Edge Plus hakkında yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Güvenilir kaynaktan gelen bilgilere göre S6 Edge Plus modeli aynı Galaxy Note 5 modelindeki 4 GB Ram kapasitesine sahip olacak.

S6 ve S6 Edge modellerinde kullanılan Exynos 7420 işlemcisinin daha iyisini S6 Edge Plus modeli kullanacak. Daha önceden Qualcomm’un Snapdragon 808 işlemcisini kullanacağı söyleniyorken görünen o ki kendi işletim sistemini tercih etmiş.

Gelen sızıntılar bu sefer de S6 Edge Plus modelinin batarya kapasitesinden. Samsung önceki modellerinde kullanmış olduğu batarya alanını, geliştirmiş olduğu modellerinde artık kullanmamaya başladı. Batarya kapasitesi her geçen modelinde daha da düşüyor. S6 ve S6 Edge modellerinde kullanmış olduğu batarya kapasitesi Galaxy S5 modelinden düşüktü.

Gelen bu sızıntılar ışığında Galaxy S6 Edge Plus modeli oldukça ince bir yapıya sahip olacak diyebiliriz. Cihazın batarya ömrüne gelecek olursak telefonun inceliğinden dolayı batarya ömrü az da olsa etkilenebilir. Tüm bu söylentilerin son bulması Ağustos ayını bulacak gibi görünüyor. 

Yorumlar

Henüz Yorum Eklenmemiştir.

Yorum Yaz

FORUM BAŞLIKLAR

    Forum Şuan Müsait Değil !