Philips A5-Pro Kulaklık İnceleme

  • 08.07.2015 13:54
  • İbrahim Yıldız
  • 1663
  • 0

DJ kulaklık kategorisine giren philips A5-Pro kulaklık oldukça iyi ses performansı sunuyor. Yüksek sesli müzik dinlemeyi sevenlere hitap ediyor. Ses konusunda hiçbir sıkıntı çıkarmıyor. En alttaki sesi dahi duymanıza imkân sağlıyor. Bu kulaklığı telefonunuza takınca aynı randımanı veremeyebilir.

Bilgisayarınıza taktığınızda tam performans istiyorsanız ses kartına ihtiyacınız olacaktır. Evde yüksek sesli müzik dinlemeyi ya da oyun oynamayı seviyorsanız işinizi görecektir. Amfiye sahip olsanız dahi yüksek sesli müzik ya da oyun oynayamazsınız çünkü komşuları rahatsız edersiniz. Bu kulaklık bu sorunu ortadan kaldırıyor. Fakat yakınınızdaki insanlara da dinlediğiniz müziğin sesini dinletecek kadar açmayınız. Ev ortamında istediğiniz kapasitede dışarıda ise belirli miktarda kullanmanız toplumu rahatsız etmeden işinizi görecektir.

Tam olarak 3500 mW güce dayanıyor. Philips A5-Pro ses geçişi olarak 10 Hz ile 24.000 Hz sunmaktadır. Empedans değeri 16 ohm.

Bu kulaklıkta hem sağ tarafta hem de sol tarafında 3.5 mm jak girişi bulunmaktadır. Jak girişi sadece buradaydı buradan takmam gerek diye sıkıntıya girmenize artık gerek kalmayacak.

Kulaklığın kablo uzunluğu katlı iken 1.3 metre, sonuna kadar uzatıldığındaysa 4.7 metreyi buluyor. Bu kablo uzunluğu ile bize istediğiniz yerden müzik dinleme rahatlığı sunmaktadır. 

Yorumlar

Henüz Yorum Eklenmemiştir.

Yorum Yaz

FORUM BAŞLIKLAR

    Forum Şuan Müsait Değil !