Next Launcher 3D Shell Lite

  • 15.03.2015 20:21
  • Tasarla Geliştir
  • 1059
  • 0

Bu haftanın uygulaması Go launcher developer tarafından geliştirilen Next Launcher 3D’yi inceliyoruz. Son sürümüyle Türkçe desteği de sunan, 3D desteği ile mükemmel bir arayüz ile kullanıcılara sunuluyor.

Stereoscopic ekran önizleme ile ekranda bir uygulamayı değiştirmeden önce nasıl olacağını izleme, buna ek olarak çoklu uygulama seçimi ile bir uygulamayı seçtikten sonra diğer uygulamaları da çoklu seçim ile seçebilirsiniz. Ana ekran özelleştirme seçeneği ile ekranınızı sınırsız ekran düzeni ile yapabilir, ekranda klasörler oluşturabilir, simgeleri rastgele değiştirebilirsiniz. Next Launcher 3D ile 3D nin keyfine doyasıya varacaksınız. Tema, duvar kağıtları, simgelerin hareketleri, animasyona tamamen bayılacağınızı düşünüyoruz. Ana ekran modunda çoklu seçim için bir uygulamanızın simgesine dokunmanız yeterli. Ardından harika bir gösteri karşısında vaow dediğinizi duyacağız.

Aynı zamanda Next Launcher 3D, harika widgetleri, canlı temaları ile sizi sıkıcı Android temalarından kurtarıyor. En popüler widgetlerin başında saat, müzik, hava durumu gibi özellikler sizleri bekliyor.

Hadi sizler için seçtiğimiz resimlerimize göz atın ve bu harika uygulamanın keyfine doyasıya varın.       

Yorumlar

Henüz Yorum Eklenmemiştir.

Yorum Yaz

FORUM BAŞLIKLAR

    Forum Şuan Müsait Değil !