Marshmallow İle Gelen Yeni Nexus’lar!

  • 20 Eylül 2015
  • İbrahim Yıldız
  • 1682
  • 0

Samsung ve LG gibi ünlü teknoloji firmaları gelecek olan Android Marshmallow işletim sistemini hangi modellerine getireceklerini önceden belirttiler. Tabi bu konuda da en şanslı akıllı telefonlar Google işbirliği ile üretilen Nexus’lar.

Yeni Nexus Modelleri 29 Eylül’de Karşınızda Olacak!

Android Marshmallow güncellemesi ile gelecek olan modellerin isimleri Nexus 5X ve Nexus 6P olacağı ortaya çıktı. Bu modellerin çıkış tarihiyse 29 Eylül’de düzenlenecek olan etkinlikte, Android Marshmallow işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlar olarak karşımıza çıkacaklar.

Nexus 5X Genel Özellikleri

5.2 inç Full HD IPS LCD ekran, 12 Megapiksel arka kamera, 5 Megapiksel ön kamera, 16 ya da 32 GB hafıza seçenekleri, 3 GB Ram, Snapdragon 808 işlemci, parmak izi okuyucu ve 2700 mAh batarya ile kullanıcılarının karşısına çıkacak.

Nexus 6P Genel Özellikleri

5.7 inç Quad HD ekran, 32 GB hafıza alanı, 3 GB Ram ve Snapdragon 810 işlemci ile teknoloji severlerin beklentilerini karşılamaya geliyor diyebiliriz.

Bu iki modelinde ülkemize uğrayacağına kesin gözüyle bakabiliriz. Çünkü Türkiye’de aktif olan bu markalar kullanıcılarını kaybetmek istemeyeceklerdir. Bakalım yeni Nexus’lar uygun fiyat etiketine sahip olacaklar mı?

Yorumlar

Henüz Yorum Eklenmemiştir.

Yorum Yaz

FORUM BAŞLIKLAR

    Forum Şuan Müsait Değil !