Logitech G502 İncelemesi

  • 25.08.2015 16:26
  • İbrahim Yıldız
  • 2764
  • 0

Logitech firması tarafından geliştirilen bu mouse, oyun içi makro severlere hitap ediyor. Oyun ekipmanları dendiğinde akla gelen markalardan biri olan Logitech, çoklu tuş seçeneği ve şık tasarımıyla kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başarıyor.

Ayarlanabilen 11 adet tuş!

G502 mouse modelinin üzerinde 9 adet tuş bulunuyor. Diyeceksiniz ki 11 adet tuş demişsin. İşte şimdi oraya değineceğim. Mouse tekerleğini sağa ve sola çekebiliyorsunuz. Böylece 2 adet daha atama yapmış oluyorsunuz. Toplamda 11 adet tuş atama seçeneğine sahipsiniz.

Logitech G502 mouse’un dpi değerini 12 bine kadar çeşitli değerler atamanız mümkün. Dpi değerinin atamasını mouse üzerinden yapabileceğiniz gibi oyun içinden de gerçekleştirebilmenize imkân sağlanmış.

Atama ve fonksiyon ayarlarını yapmak için Logitech Gaming Software programını kullanabilirsiniz.

Kullanıcılarına özel ağırlık ayarlama seçeneği sunuyor!

Logitech G502 mouse modelinde bir bölme bulunmakta ve bu bölmeye 3.6 gram ağırlığa sahip 5 adet metal bar yerleştirmenize olanak sağlanıyor. Bu metal barları mouse altında bulunan mıknatıslı kapağı kaldırıp yerleştiriyorsunuz. Böylece önceki mouse modelinizde alışmış olduğunuz ağırlığa yaklaşabiliyorsunuz.

Logitech G502 modelinin normal ağırlığı 121 gram, tüm barları taktığınızdaysa toplam ağırlık değeri 139 gram olmaktadır.

Mouse içerisinde 32 bit bir makro bulunuyor. Bu makro ile hafızasında 3 adet farklı kullanıcı tutabilen mouse, her seferinde kullanıcı kaydı yapmanıza gerek kalmıyor. Böylece 3 ayrı oyunun makrosunu bir mouse’ta tutabiliyorsunuz.

Logitech G502 Proteus Core modeli 1 milisaniyelik gecikme ile 20 milyon tıklama ve 250 kilometre ayak ömrü sunuyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Eklenmemiştir.

Yorum Yaz

FORUM BAŞLIKLAR

    Forum Şuan Müsait Değil !