LG G4`den Haber Var

  • 19.01.2015 23:10
  • Serhat Yazıcı
  • 2399
  • 0

LG, son yıllarda çıkardığı amiral gemileriyle geniş bir kitleye hitap etmeye başladı. Öyle ki geçen sene piyasaya sürdüğü G3 modeliyle 10 Milyon satış adedini yakalamıştır. Buda onu mobil sektördeki yarışta üst sıralara çıkarıyor.

 Bu yıl ise piyasaya sürmeyi beklediğimiz LG G4 modeliyle ilgili çeşitli bilgiler gelmeye başladı. Her ne kadar net bilgiler olmasa bile G Flex 2 modeli baz alınarak yakın tahminlerde bulunulabilir.

İşlemci modeli olarak Snapdragon 810 yongası beklenen cihaz son zamanlarda bu işlemci modeli hakkında çıkan ısınma problemini nasıl aşacağı ise bilinmiyor. Diğer bir işlemci modeli olarak Samsung`un ürettiği Exynos 7 Octa olsa bile LG`nin Snapdragon`dan şaşmayacağı düşünülüyor.

Bellek konusunda 3GB Ram kullanılacağı söylenen cihaz ayrıca G Pen adıyla bir ekran kalemiyle de gelebilir.

Bir başka gelen bilgiyse G4`de 16MP arka kameraya sahip olacağı. Geçen yıl G3 modelinde gördüğümüz lazer odaklanma olan OIS teknolojisini LG G4`de de görebiliriz.

LG, bu sene telefonu tanıtma konusunda takipçilerini şaşırtabilir. Çünkü her sene yaz döneminde piyasaya sunduğu telefonlarını bu sene MWC 2015 etkinliğinde yani şubat ayında tanıtılabilir. 

Yorumlar

Henüz Yorum Eklenmemiştir.

Yorum Yaz

FORUM BAŞLIKLAR

    Forum Şuan Müsait Değil !