Jabra Sport Pulse Kulaklık İnceleme

  • 12.08.2015 13:21
  • İbrahim Yıldız
  • 1992
  • 0

Teknoloji durmadan usanmadan sürekli olarak gelişiyor ve beraberinde de yenilikler getirmeye devam ediyor. Teknolojinin ilerlemesinden en çok etkilenenlerden birisi akıllı telefonlar oldu. Kişiler akıllı telefon almaya yönelince kullanılan aksesuarlarda doğal olarak artmaya başladı. Aksesuarlar artınca daha iyisi ve daha gelişmiş olanları istendi. Böylelikle akıllı telefonların gelişmesinin ardından kullanılan aksesuarlarda geliştirildi ve arttırıldı.

Bahsetmiş olduğum aksesuarların içerisine giren bu kulaklık, kablosuz kulakların size sunduğu özelliklerden daha fazlasını sunabiliyor. Kişiler spor yaparken müzik dinlemeyi seviyorlar ve doğal olarak da istedikleri, koşarken kulaklıklarının düşmemesi oluyor. Hal böyle olunca da kablosuz kulaklıklar geliştiriliyor ve kullanıcılara sunuluyor.

Jabro Sport Pulse kulaklığın NFC ve bluetooth destekleri bulunmasının yanı sıra kulak içerisinden kişinin nabzını kolaylıkla ölçebiliyor. Bu nabız ölçme işlemini klinik seviyede hassas bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

Dışarıdan gelen seslerden birçok kullanıcı rahatsız oluyor. Bu yüzden akıllı telefonun ya da kullandığı cihazın sesini açma gereği hissediyor. Sesini açtıkça ister istemez toplu taşıma araçlarındayken insanları rahatsız edebiliyor. Ya da yüksek sesli müzik dinlemekten dolayı hafif sağırlık belirtileri görülmeye başlıyor.

Bu kulaklık dışarıdan gelen seslere karşı yalıtımlı ve kulak içi olmasından dolayı dışarıya ses vermiyor. Bu yüzden çok aşırıya kaçmadan müzik dinleme imkânı sunuyor. Bu kulaklığın en güzel özelliklerinden birisi de suya, toza ve darbeye karşı dayanıklı olması. Sporcular için üretilmiş olan kulaklık doğal olarak tere karşı da dayanıklıdır.

Bu cihazın yaklaşık olarak fiyatı 700 TL civarındadır. Kolay taşınması ve kablo kalabalığından uzak olmasından dolayı kullanıcılarını memnun etmesini gayet iyi biliyor. 

Yorumlar

Henüz Yorum Eklenmemiştir.

Yorum Yaz

FORUM BAŞLIKLAR

    Forum Şuan Müsait Değil !