İki Ekranlı LG V10 İncelemesi

  • 01 Aralık 2015
  • Bedirhan Çol
  • 1547
  • 0

Özellikle 2013 yılında LG G2 cihazıyla tüm dünyada başarısını kanıtlayan ve yeni modelleriyle de büyük ilgi gören elektronik üreticisi LG, yeni telefonu LG V10 hakkında bir tanıtım filmi yayınladı. Peki G sersine ne oldu?

 Elbette LG markası G serisi ürünler çıkarmaya devam edecek. Ancak LG yeni akıllı telefonu LG V10 ile farklılık yaratmaya hazırlanıyor. LG V10 karşımıza ön kısımda iki ekranla ve aynı zamanda iki ön kamerayla çıkıyor. LG burada iki ekranla kullanıcılara daha basit bir akıllı telefon deneyimi yaratmaya çalışırken açıkçası ne gibi fonksiyonlara sahip olacağı henüz gün yüzüne çıkmadı. Cihaz, resmi olarak 1 Ekim tarihinde duyurulacak. TEKNİK ÖZELLİKLERİ Cihaz sızdırılan bilgilere göre 5.7″ boyutunda 2K (Quad HD) ekranla karşımıza çıkacak. Aynı zamanda cihaz gücünü LG G4’ten tanıdığımız Snapdragon 808 işlemcisinden alacak. Cihazın 3GB ram, Micro SD kart desteği, 64 GB dahili hafıza, 16 MP arka ve 5MP ön kamerayla geleceği diğer söylentiler arasında. Cihazın tüm özelliklerinden kesin olarak bahsetmesek de aslında LG yayınladığı videoyla söylentileri doğruladı. Bakalım LG’nin çift ön ekranlı ve çift ön kameralı yeni akıllı telefonu bize gündelik hayatta nasıl bir kolaylık sağlayacak?

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Cihaz sızdırılan bilgilere göre 5.7″ boyutunda 2K (Quad HD) ekranla karşımıza çıkacak. Aynı zamanda cihaz gücünü LG G4’ten tanıdığımız Snapdragon 808 işlemcisinden alacak. Cihazın 3GB ram, Micro SD kart desteği, 64 GB dahili hafıza, 16 MP arka ve 5MP ön kamerayla geleceği diğer söylentiler arasında.

 

Yorumlar

Henüz Yorum Eklenmemiştir.

Yorum Yaz

FORUM BAŞLIKLAR

    Forum Şuan Müsait Değil !