Google Maps`te Yorum Yapanlara 1TB`lık Depolama Hediye Alanı

  • 26 Kasım 2015
  • Bedirhan Çol
  • 786
  • 0

Google'ın geliştirdiği Maps uygulamasını yorum ve paylaşım yapan kullanıcılara yaklaşık olarak 1 TB'lik depolama hediye alanı.

Google firmasını Google Maps üzerinde mekanlarla ilgili olarak yorum bırakan kullanıcılarına 1 TB’lık depolama alanı vereceğini vurguladı.

Uygulama üzerinde düzenli olarak fotoğraf ekran ve bilgi paylaşımı yapan kullanıcılara yaklaşık olarak 1TB’lık depolama alanı sunulacağını açıklayan Google, Bu alanında kazanabilmesi için de kullanıcıların dördüncü seviyeye ulaşmasını gerektiğini vurguladı.

İkinci seviyede iş ise Google’ın yeni ürün ve servislerini erken erişim olacağını sunulurken, Üçüncü olan seviyede kullanıcılarına yanına bir işaret daha ekleneceğin açıklıyor. Bu işaret kullanıcıların çok daha güvenilir bir olduğunu vurguluyor. Dördüncü seviyede ise Google, Kullanıcılara 1 TB Google Drive depolama alanı hediye edecek. Kullanıcıların bu durumda kazanabilmesi için de en azından 200 puan alabilmesi gerekiyor. 500 Puan ve üzeri puana sahip olan kullanıcıların önümüzdeki yıl içerisinde gerçekleşecek olan Google Maps ve Yerel Rehber servisini katılma hakkını kazanacak.

Yorumlar

Henüz Yorum Eklenmemiştir.

Yorum Yaz

FORUM BAŞLIKLAR

    Forum Şuan Müsait Değil !