Galaxy S6`nın Tanıtım Tarihi Belirlendi

  • 21.01.2015 23:29
  • Serhat Yazıcı
  • 2313
  • 0

Mobil sektörün dev firması Samsung, dünya genelinde milyonlarca satılan “S” serisi için kullanıcılarını fazla bekletmeyecek gibi gözüküyor.

Chuson Ilbo gazetesinde çıkan bir habere göre, bir Samsung yetkilisi Galaxy S6`nın çıkış tarihinin 2 Mart günü olduğunu söyleyip bu yönde çıkan haberleri de doğrulamış oldu. Yetkilinin yaptığı bir başka açıklamaya göre ise,2 Mart gününde Mobil Dünya Kongresinde ( MWC ) tanıtılacak Galaxy S6`nın prototiplerinin hazır olmadığını ama Mobil Dünya Kongresine kadar yetiştirmek için yoğun halde çalıştıklarını belirtmiş.

2 Mart`da tanıtılacak Galaxy S6 için kesinleşen bazı özellikleri de açığa çıkmış durum da. Bununla birlikte Super AMOLED ekrandan faydalanacak olan cihaz 20 nm Exynos 7420 çipsetinden faydalanacak. Bellek olaraksa LPDDR4 Ram modülünü ihtiva edeceği kesinleşen bilgiler arasında.

Samsung, mobil sektörün en çok telefon çeşitliliğini bünyesinde barındıran bir firma. Buda onu mobil sektörün  "yenilikçi firması " olarak adlandırıyor.  En son piyasaya sunduğu kavisli ekran teknolojisine sahip Galaxy Note Edge modeli de bunun kanıtı niteliğinde. Hal böyle olunca kullanıcıların Galaxy S6`ya olan beklentileri ise üst seviyede. Bakalım Samsung ne gibi yenilikler ile MWC`de kullanıcıların karşısına çıkacak.

Yorumlar

Henüz Yorum Eklenmemiştir.

Yorum Yaz

FORUM BAŞLIKLAR

    Forum Şuan Müsait Değil !