Earn to Die 2

  • 10.06.2015 10:54
  • İbrahim Yıldız
  • 1227
  • 0

Korku ve macera seviyorsanız bu uygulama tamda size göre. Earn to Die 2 oyununda zombilerle dolu şehirlere doğru dalın. Ülkenin diğer ucunda sizleri bir tahliye gemisi bekliyor olacak. Karşınızdaki tek engel ise zombilerle dolu şehirler. Hurda bir araç ve  az miktarda para ile çok iyi bildiğiniz bir durumla karşı karşıya kalacaksınız…Hayatta kalmak için yapmanız gereken ise arabanızı zombilerin üzerine doğru sürmeniz!

Earn to Die 2 önceki sürümüne göre beş kat daha fazla hikaye modu sunuyor. Oyunun önceki serisini oynadıysanız bildiğiniz çöl ortamından çıkıp daha ayrıntılı ve daha derin bir şehir ortamına girmeye başlıyor.

Seviyeler artık çok aşamalı! Yer altı tünellerinden geçebilirsiniz ya da zombilerle dolu epik fabrikaları darmadağın edin. İstediğiniz yolu seçin, zombi sürülerinden kaçamayacaksınız. Tek çareniz, onları ezip geçmek!

Spor araba, itfaiye aracı ve dondurma kamyoneti dahil 10 farklı aracın kilidini açın ve özelliklerini yükseltin. Her bir araç zırhlı kaporta, tavana monte silahlar, yardımcı roketler ve benzeri bir çok yükseltmeyle donatılabiliyor. Zombilerin hiç şansı olmayacak.

Artık aracınız parçalara ayrılabiliyor. Dikkatli olmazsanız aracınızı tek parça halinde bulamayabilirsiniz.

Daha ne bekliyorsunuz…       

Yorumlar

Henüz Yorum Eklenmemiştir.

Yorum Yaz

FORUM BAŞLIKLAR

    Forum Şuan Müsait Değil !