Dolmuş Driver

  • 08.07.2015 12:14
  • İbrahim Yıldız
  • 1217
  • 0

Oyunun haritası İstanbul’da geçiyor. Yolcularınızı durağa yaklaşıp alıyorsunuz. Otobüs simülasyon oyunları gibi değil. Hızlı gittiğiniz için durağa yaklaşmanız yetiyor. Durağa yaklaştığınızda bütün yolcuları alıyorsunuz. Makas attığınız zaman farklı seslendirmeler bulunmaktadır. Örneğin ‘geçme beni geçerim seni’ gibi cümleleri her makas attığınızda duyuyorsunuz.

Her seferinde aynısını söylemiyor. Kaza yaptığınız zamanda dolmuş şoförü konuşmaktadır. Burada kastettiğim konuşma yapmıyor bir tane kamyon arkası söz söylüyor. Her seferinde bu da değişiyor. Hızlı gittiğinizde ve yolcu taşıdığınızda paranız artıyor. Bu para ile dolmuşunuzu yükseltebiliyorsunuz ya da daha iyisini alıyorsunuz. 3-4 adet dolmuş ve onların şoförleri var. Her aldığınız dolmuşu farklı kişi seslendiriyor.

Dolmuşunuza hızlandırıcı özellikler takabiliyorsunuz. Dolmuşunuzu çok fazla olmasa da kişiselleştirebiliyorsunuz. Korna sesini ayarlayabiliyorsunuz. Haritadan sıkıldıysanız oyunda 2 harita daha bulunmakta ve bu haritaları da oyundan biriktirdiğiniz para ile açıyorsunuz.       

Yorumlar

Henüz Yorum Eklenmemiştir.

Yorum Yaz

FORUM BAŞLIKLAR

    Forum Şuan Müsait Değil !