Apple, 3 iPhone Modelini Aynı Anda Tanıtacak!!!

  • 12.08.2015 08:48
  • İbrahim Yıldız
  • 2012
  • 0

Apple firması tarafında düzenlenecek olan Eylül ayındaki etkinlikte ‘S’ serisi iPhone modellerinin tanıtılması beklenmekteydi.

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus ile kullanıcılarının karşısına çıkacak olan Apple firması, ‘c’ modelindeki yaşadığı sıkıntıdan sonra tekrar bu seriye devam edip etmeyeceği ise bilinmiyordu. Son çıkan dedikodulara göre iPhone 5C ailesine yeni birisinin daha ekleneceği yönünde. Bu seriye eklenecek olan yeni akıllı telefonun ismi ise iPhone 6C olması bekleniyor.

Bilinen bir sızıntı devi olan @evleaks, bu sene Apple firmasının 3 farklı iPhone modelleri ile kullanıcılarının karşısına çıkacağını söyledi. Bu 3 yeni modelin yani iPhone 6S, iPhone 6S Plus ve iPhone 6C modellerinin aynı anda tanıtılacağının da altını çizdi. ‘c’ ailesine eklenecek olan iPhone 6C modeli bakalım iPhone 5C’deki başarısızlığı telafi edebilecek mi?

Şimdilik bu iPhone 6C modelinin nasıl olacağı hakkında net bir şey söylemek mümkün değil. Fakat iPhone 5C’de izlemiş olduğu politikayı iPhone 6C modelinde izlemeyecek olduğunu ve donanımsal ve malzeme kalitesinden diğer modellerine farkını göstereceğini söyleyebiliriz.

Apple Watch Sport modellerinin kayışlarına uygun renk sunması beklenen iPhone 6C, bakalım yüksek satış rakamları elde edebilecek mi?

Yorumlar

Henüz Yorum Eklenmemiştir.

Yorum Yaz

FORUM BAŞLIKLAR

    Forum Şuan Müsait Değil !