Android BlackBerry’den Yeni Sızıntılar!

  • 20 Eylül 2015
  • İbrahim Yıldız
  • 1890
  • 2

Diğer modellere kıyasla BlackBerry kullanıcılarına sunduğu mesajlaşma sistemiyle çok tutulmuştu. Bu mesajlaşma sistemini bu modelinde de devam ettiren BlackBerry, çok hoş bir ürün ortaya çıkartmış.

Başlarda Android piyasasında pek tutunamayan BlackBerry yaşadığı düşüşün farkına vardı ve silkelendi. Kendine gelen firma Android piyasasında yer edinmeyi başardı.

Aylar önce BlackBerry’nin çıkartacağı Android işletim sistemine sahip model hakkında sızıntılar gelmişti. Aylar önce geleceğini haber veren bu model hakkında kullanım görüntüleri bulunmuyordu. Fakat bir firma bu görüntüleri çekip paylaştı.

Bu videoyu paylaşan Kanadalı firmanın ismi Baka Mobile. Ayrıca bu firma Android işletim sistemine sahip BlackBerry’nin modelini yayınlamakla kalmadı, cihazın özelliklerinden de bahsetmeyi unutmadı.  Android işletim sistemine sahip olan BlackBerry Venice hakkında detaylı bir incelemeyi de gerçekleştirdi.

Bu yeni modelin kalbinde Qualcomm imzalı Snapdragon 808 işlemci, 3 GB Ram, 18 Megapiksel arka kamera ve 5.4 inç Quad HD ekran ile piyasadaki yerini alması bekleniyor. Bildiğiniz üzere Samsung akıllı telefonlarının bazı modellerinde microSD kart desteği bulunmuyor. BlackBerry böyle bir hataya kalkmamış ve microSD kart desteğini kullanıcılarından mahrum etmemiş.

Venice modelinin satış tarihi net değil fakat Kasım ayında satışı bekleniyor. BlackBerry Venice’in videoda anlatıma çıktığına göre cihazlar hazır diyebiliriz. Bakalım BlackBerry nasıl bir fiyat politikası izleyecek?

Yorumlar

hilal çom

Ow mükemmel olmuş

özge şahin

Gerçekten çok güzel bir yazı olmuş:-)

Yorum Yaz

FORUM BAŞLIKLAR

    Forum Şuan Müsait Değil !