Akıllı Bileklik Devrinde Yeni Bir Ses

  • 21.02.2015 17:00
  • Havvanur Şahin
  • 2070
  • 0

Şimdiye kadar gördüğünüz tüm giyilebilir cihazları bir kenara bırakabilirsiniz. Henüz düşünce  aşamasında olan Neptune Duo, akıllı telefonların tüm özelliklerini bileğinize taşımaya kararlı görünüyor.Ayrıca  yanında getirdiği ekranıyla beraber büyük ekranda oyun ve video keyfi sunuyor ve  bir ilki gerçekleştiriyor.

Donanım özelliklerinden bahsedecek olursak 2,4 inç kavisli ekrana sahip olmasıyla başlayabiliriz.

Bileklik, Android Lollipop ile birlikte geliyor. 4 çekirdekli işlemciden güç alan bileklik  akıllı telefonlarda yapılabilen her şeyi gerçekleştirebilmesi ile de ilgiyi üzerine topluyor.Bu bileklik ile bir taraftan güncel haberler  okunabilirken, diğer taratan da mesaj yazılabiliyor ve aramalar yapılabiliyor.Kullanıcılar  2,4 inç   ekran boyutu ile sınırlandırılmamak için  5 inç boyutundaki ekran da bileklik ile beraber geliyor. İlk bakışta bir akıllı telefon izenimi oluşturan bu cihazın akıllı fonksiyonları bulunmuyor ve sadece  bileklikte gösterilen ekranı daha büyük bir ekrana taşıyor . Böylece büyük ekran keyfinden de ödün verilmemiş oluyor.

5 inç olana ekranın akıllı fonksiyonları bulunmaması sebebiyle  bilgilerinizi depolaması gibi bir durumda söz konusu olamıyor. Böylece 5 inçlik  ekranınız  kaybolsa bile bilgiler her zaman akıllı bilekliğinizde güvenli olarak saklanabiliyor ve yeni bir ekran alınarak büyük ekran keyfine kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. 3G/4G, WiFi ve GPS bağlantı özelliklerini de bünyesinde barındıran  bileklik her zaman internete bağlı kalıyor ve konum hizmetlerinden de faydalanılabiliyor.

Bilekliğin henüz üretim aşamasına geçmemesine rağmen  resmi internet sitesi üzerinden rezervasyonları ücretsiz olarak  gerçekleştiriliyor. 

 

Yorumlar

Henüz Yorum Eklenmemiştir.

Yorum Yaz

FORUM BAŞLIKLAR

    Forum Şuan Müsait Değil !