ACER Akıllı Telefon Piyasasına Geri Dönüyor!!!

  • 15.07.2015 13:59
  • İbrahim Yıldız
  • 1766
  • 0

Acer uzun bir aradan sonra kullanıcıları ile akıllı telefon piyasasında buluşuyor. Sızdırılan bilgilere göre Acer, sağlam bir ön kamera ile selfie severlere hitap edecek gibi görünüyor. Acer bu ön kamerası ile rakiplerine kafa tutacak.

Ön kamerası 13 Megapiksel olan Acer S59 modeli, sızdırılan bilgilere göre rakiplerinden biraz geride kalacak. Kriter testine bakıldığında bu cihazın özelliklerinde ön kamerasının LED flaş desteği bulunmadığını görmekteyiz.

Acer S59 akıllı telefonun diğer özelliklerine bakarsak 5 inç boyutunda HD çözünürlüğe sahip bir ekran kullandığını görmekteyiz. 8 çekirdekli MediaTek MT6753 çipsetini kalbinde bulunduran cihaz, 2 GB ram ve 16 GB hafıza alanına da sahip.

Bu modelin arka kamerası da tıpkı ön kamerasında kullandığı özellikler mevcut. Ön kamerası gibi arka kamerası da 13 Megapiksel olup HDR ve LED flaş desteğini de bulunduruyor ve 4K video desteği de bulunduran cihaz sıkı bir rakip olacağa benziyor.

En güncel işletim sistemini kullanan cihaz, 5.1 Lollipop ile çalışacak. Fakat cihazın ne zaman çıkacağı ya da fiyatı hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. 

Yorumlar

Henüz Yorum Eklenmemiştir.

Yorum Yaz

FORUM BAŞLIKLAR

    Forum Şuan Müsait Değil !