aa

  • 28.07.2015 12:56
  • İbrahim Yıldız
  • 1090
  • 0

Oyuncuların büyük ilgisini çeken bir oyun olan aa mobil platformda olan bir uygulamadır. Oyunda dönen platformdaki yuvarlak yere atılan okları belli yere atmaya yönelik bir uygulama 700 ‘den fazla bölümüyle küçüklerin ve büyüklerin yüksek bir oranda dikkatini çekmektedir.

Telefon ve tablet ekranına basılarak atılan oklarla her geçen zaman zorlaşan bölümleriyle insanın biraz da olsa canını sıkan bu uygulama. Birçok bölüm geçme rahatlığı bulunmuş olsa da oyun ’un genel içeriği zordur.

Siyah ve beyaz tonlarının hakim olduğu bu oyun yanlış yere ok atıldığı zaman ekran hemen kırmızız renk bürünmektedir. Yani bu durumda onca atılan ok bir yanlış atış yüzünden bölüm tekrarlanmaktadır.

 Bazı hız ve çabukluk gerektiren bu oyun bazen ise yavaş ve sabır içinde oynanması gereken bir oyun haline gelmektedir. Yavaş dönen platforma sabırla bekleyip zamanı kollayarak atılmalı oklar veya hızlı döndüğü zaman ise hızlı ve çabucak hemen boş bulduğunuz yere okları göndereceksiniz. Bu şekilde kolay ve çabuk bir şekilde bölümlerin hepsini kolay bir şekilde geçebilirsiniz.

 Bazı oyuncular oyunun çabuk bitmesi için bir hile bulmuşlar bu hilede istediğiniz bölümü yazıyorsunuz ve o bölüme gidiyorsunuz ve bütün bölümleri görmüş oluyorsunuz ve herkese ben oyunu rahat bir şekilde bitirdim diyebileceksiniz.

 

        

Yorumlar

Henüz Yorum Eklenmemiştir.

Yorum Yaz

FORUM BAŞLIKLAR

    Forum Şuan Müsait Değil !