Heroes Of The Storm İncelemesi

  • 22 Kasım 2015
  • Uğurcan Özaltın
  • 1213
  • 0

Son zamanlarda dünya çapında en çok oynanan arasında olan MOBA oyunlarına hergün bir yenisi ekleniyor. Açılımı  "Multiplayer Online Battle Arena" olan bu oyunlarda temel amaç takım arkadaşlarınızla birlikte karşı takımın oyun bölgesinin ele geçirmek. Adında belli olduğu gibi birden çok oyuncuyla birlikte online oynanan bu oyun türü her oyun severin kapsama alanına girmiş durumda. Dünyanın en büyük oyun şirketi Blizzard uzun süredir üstünde çalıştığı yeni MOBA oyunu  Heroes Of The Stormu piyasaya sundu

Diğer Blizzard oyunlarının aksine Free to Play olarak çıkan bu oyunda Blizzard oyunun iç satışlarından para kazanmayı hedefledi.Oyunun içinde bulunan karakterleri baştan yapmak yerine zaten kendisinin yarattığı Warcraft gezegeninde bulunan karakterleri alıp bu oyuna ilave etti.

Büyük övgüler ile çıkan bu oyunun sistematiği diğer MOBA oyunlarına benzesede aslında çok farklı.Diğer MOBA oyunlarında bulunan item satın alma olayını bu oyuna taşımayan ve haritalarada farklı görevler ekleyen Blizzard şirketi yine özgün bir çalışma yapmış durumda. Diğer oyunların yanı sıra bu oyunda binek hayvanlar var. Kahramanlar binek hayvanlara binerek daha hızlı yol katediyorlar. Bence çok güzel bir oyun HoTS'u denemenizde fayda var derim.

Yorumlar

Henüz Yorum Eklenmemiştir.

Yorum Yaz

FORUM BAŞLIKLAR

    Forum Şuan Müsait Değil !