Call of Duty Black Ops 3 İncelemesi

  • 21 Kasım 2015
  • Uğurcan Özaltın
  • 1144
  • 0

Call of Duty Black Ops serisinin 3. oyunu satış mağazalarında yerini aldı.Treyarch geliştirdiği ve Activision şirketinin yayımcılığını yaptığı oyun serisi daha önceki oyunlarında çok iyi övgüler ve geri dönüşler almıştır. 

Daha önceki oyunları çok sevilen CoD serisinin bu oyunu daha tanıtıldılğı andana itibaren büyük bir beklenti içine giren oyun severler heyecanla oyunun çıkış tarihini beklemeye koyuldu.

Yeni çıkan CoD oyununda ise eski oyunlara nazaran bu oyunda geçmiş savaşa günlerini değil geleceği anlatıyor. Siber teknolojiler, giyilebilir teknolojiler, uçuş botları, exo zırh gibi ileri teknolji ürünleri bulunmaktadır.

Daha önceki oyunda bulunan bazı özellikler bu oyunda "nerf" yemiş durumdadır.Bu oyunda karakterimizdeki özellikleri dikkatli kullanmamız gerekiyor , yoksa bize faydadan çok zarar sağlayacak gibi gözüküyor.

Oyunun bize sunduğu özellikler Black Ops 3'de hat safaya çıkmış durumda , oyunun içinde karakter özelleştirme konusununda kendini bir hayli geliştirmiş.Çok fazla kombinasyon bunulan oyunda yeni özelliklerde gelmiş durumda. Başka yapımcılardan biraz esinlenilmişte olsa yeni eklenen Zamanı Geri Sarma özelliği oyunun hem konusuna yakışmış hem de oynayış açısından biraz estetik katmış durumda.

Oyunun içine yeni gelen "Freerun" modu ve geliştirilmiş "Zombie" modu oyuncular tarafından çok beğenildi.Daha fazla spoiler vermeden sizinde oyunu oynayıp zevk almanız dileğiyle şimdiden kefiyli oyunlar.

Yorumlar

Henüz Yorum Eklenmemiştir.

Yorum Yaz

FORUM BAŞLIKLAR

    Forum Şuan Müsait Değil !