Galaxy S7`nin ön paneli sızdırıldı

  • 03 Ocak 2016
  • Yasin Gerik
  • 749
  • 0

Samsung'un sıradaki amiral gemisi Galaxy S7'nin ön paneli sızdırıldı.

 

Samsung Galaxy S7’nin tanıtımına az bir süre kala sızıntılar devam ediyor. Şimdi de sızdırılan bir ön panelin Galaxy S7’ye ait olduğu iddia ediliyor. Görseldeki ön panele bakılınca Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S7 ile bazı küçük tasarım değişikliklerine gittiği görülüyor.

Sızan panel görüntülerine göre Galaxy S7’nin Home tuşu biraz uzatılmış. Ayrıca panel, sensörler,  ses tuşları ve güç düğmesinin sağ tarafa alındığını gösteriyor. Aslında sızdırılan bu ön panel, daha önce sızdırılan Galaxy S7 modellerine ait çizimlerle farklılık gösteriyor.

Galaxy S7’nin Samsung tarafından Barcelona’da düzenlenecek olan MWC kapsamında  21 Şubat tarihinde düzenlenecek Unpacked etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Şimdiye kadar gelen bilgilere göre Galaxy S7, 1440 x 2560 QHD  5.2-inç ekran özelliği ile gelecek. 4GB RAM, 32GB depolama  64GB  20MP arka kamera, Exynos 8890 (ABD ve Çin'de dört çekirdekli Snapdragon 820 yonga ile gelmesi bekleniyor) ve Adreno 530 GPU. Son sızıntılar telefonun üç versiyon ile tanıtılacağı yönünde.

Yorumlar

Henüz Yorum Eklenmemiştir.

Yorum Yaz

FORUM BAŞLIKLAR

    Forum Şuan Müsait Değil !