Facebok Mobil`e Konulara Göre Haber Kaynağı Gelebilir!

  • 02 Ocak 2016
  • Yasin Gerik
  • 705
  • 0

Facebook’un mobil kullanıcıları için özelleştirilmiş haberler almalarını sağlayacak bir özellik üzerinde çalıştığı açıklandı.

 

Her ay karşımıza yeni bir sistemle çıkan Facebook, Üzerinde geliştirmiş olduğu yeni sistem ile birlikte kullanıcılarına sıkılmayacakları bir Facebook deneyimi sunmanın peşinde. Yapmış odluğu yeniliklerde genellikle baktığımızda bilgisayar kullanıcıların hedef alan Facebook, Jason Stein adlı bir kullanıcısının belirttiğine göre bu sefer, Sosyal paylaşım sitesi mobil cihazlar üzerinde kullananlara hedef alan üzerinde yenilik üzerinde çalışıyor.

Facebook kullanıcıları, Haber kaynaklarında beğenmiş odlukları sayfalardan gelen gönderileri ve içerisinde bulundukları grupların yada arkadaş olduğu kişilerin paylaşmış olduğu içerikleri görebiliyor. Kullanıcıların çoğuna zengin içerikli bir Facebook haber kaynağı sunuyor. Fakat Facebook için de bu yeterli değil. Sosyal paylaşım sitesi, Açıklanan verilere göre kullanıcıların sitede zaman geçirme sürelerinde sorunlar yaşıyor.

Kullanıcıların siteye giriş yapmasıyla birlikte çok daha aktif olmalarını, Facebook’un tüm uygulamalarında yararlanmalarını isteyen Facebook, Bu durumu gerçekleştirmek için kullanıcıların dikkatlerini çekebilecek, Özelleştirilmiş bir haber kaynakları üzerinde çalışıyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Eklenmemiştir.

Yorum Yaz

FORUM BAŞLIKLAR

    Forum Şuan Müsait Değil !